Zbiórka ministrantów przed Bożym Ciałem w poniedziałek o 18.30

W czwartek 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej czyli Bożego Ciała. Msze święte jak w niedzielę: 7(kaplica), 8, 10 i 17. Po sumie o godz. 10.00 wyruszymy z procesją do czterech ołtarzy wokół naszego kościoła.

I ołtarz  przy krzyżu
II ołtarz  na zakręcie
III ołtarz  przy bibliotece
IV ołtarz przy figurze Matki Bożej

Bardzo dziękuję członkom Róż różańcowych za pomoc przy budowie ołtarzy, ale o pomoc prosimy także rodziny i sąsiadów.

Zapraszamy chór, panów strażaków, dziewczynki do sypania kwiatków

Do udziału w procesji zapraszamy w strojach komunijnych dzieci z klasy IV i wszystkie małe dziewczynki i chłopców.

W czwartek o godz. 10.00 dzieci z kl. IV będą przeżywać rocznicę I komunii Świętej.

Prosimy, aby dzieci przystąpiły do spowiedzi św. przed Mszą św. do środy.

Od piątku przez tydzień oktawa Bożego Ciała. O godz. 18.00 Msza św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa. W niedzielę procesja po sumie.

W przyszłą niedzielę na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę 13 czerwca na godz. 9.00 mieszkańców ul. ks. Chrobaka Numery 20-36 i 35-51.

Kategorie: Ogłoszenia